Reference

Přečtěte si názory a zkušenosti firem, které s námi již spolupracují.

" Firma OSTROJ a.s. je velice spokojena s dosavadní spoluprací zejména v oblasti vibračního žíhání a do budoucna plánujeme tuto metodu u vhodných výrobků nadále využívat. Oceňujeme zejména aktivní přístup a flexibilitu v průběhu realizovaných zakázek. "
" S firmou HM technology jsme velice spokojeni, seriózní jednání, výborná a rychlá domluva. Využili jsme již opakovaně. Vždy vše podle plánu. Doporučujeme "
" Spolupráci se společností HM Technology hodnotíme velmi dobře. Především oceňujeme její flexibilitu při plnění našich objednávek a také vstřícnost zaměstnanců firmy. Rádi bychom poděkovali za dosavadní spolupráci a věříme, že bude nadále pokračovat. "
" Firma HM Technology pro nás odvádí precizní a profesionální práci. Našli jsme v ní spolehlivého partnera, který nám byl a je schopen bezesporu pomoct s odstraněním vnitřního pnutí po svařování i u složitějších výrobků "
" jsem rád, že můžeme pro odstranění pnutí svařovaných dílů a konstrukcí využít vibrační technologii v regionu našeho působení. Ve srovnání s tepelným žíháním na odstranění pnutí po svařování nám odpadá přeprava svařených dílů tam a zpět, řešení deformací způsobených teplem a povrchová úprava pro odstranění okují. Tato technologie nám vyhovuje pro malé svařované díly (kg až desítky kg) i větší svařence (jednotky tun). Jednání s lidmi této firmy bylo rychlé, na čem jsme se dohodli, to platilo. Výsledek vibračního žíhání doložen Protokolem o zpracování, který odpovídá zvyklostem našich zákazníků "
"Služby společnosti HM Technology group s.r.o. jsou pro naší výrobu velice přínosné. Díky nim se nám podařilo zkrátit výrobní časy našich výrobků, zpřesnit plánování výroby při současném snížení nákladů na odstranění pnutí při svařování v našich svařencích. Pokud zpětně srovnáme chování stejných svařenců při jejich opracování po ,,tepelném" a ,,vibračním" žíhání, nezaznamenáváme žádné rozdíly.
Navázání spolupráce se společností HM Technology group s.r.o. tak pro nás znamená velice positivní přínos. "

Má Vaše firma zkušenost s firmou HM technology group? Chcete mít svůj odkaz na těchto stránkách? Napište svůj text na info@hmtg.cz a rádi jej uveřejníme.

rychlý kontakt